סיפור מרתק מהשבוע האחרון

ביום שני האחרון פנתה אלינו סימה ( שם בדוי) וביקשה להיפגש איתי באופן דיסקרטי ודחוף במיוחד, כהרגלי הנעתי את האופנוע ומיהרתי לפגוש אותה במרכז ת"א בבית קפה פינתי ושקט, תחילה סימה לא הגיעה והבנתי כי ככול הנראה חוששת וצדקתי.

סימה הגיעה פתאום וישבה לידי בשולחן ביקשה לספר לי שמשהו מוזר קורה בביתה, היא גמגמה וחששה לשתף אותי עד אשר הפגנתי לה ביטחון וגרמתי לה לאומץ לשפוך את ליבה.

סימה סיפרה כי לאחרונה בנה הבכור נישא ונדמה לה כי כלתה בוגדת בבנה ואף הגדילה ואמרה שהיא חושדת כי כלתה בוגדת בבנה עם בן נוסף שלה.

למחרת הבוקר החלתי בפעילות מעקב ביחד עם אלי העוקב הקבוע שמצטרף אלי במעקבים, המתנו בסבלנות לצאתה של רוית (שם בדוי) כלתה של סימה, הנסיעה אחריה לימדה אותנו כי זו פועלת באופן שגרתי, אינה חוששת והיה נדמה כי הכול מתנהל כשורה, עד מהרה הבחנתי כי לא כך ולפתע עצרה בבית קפה החליפה מחלון הרכב מספר מילים עם גבר בשנות ה- 30 לחייו זה נשק לשפתיה והגיש לה כוס קפה שרכש קודם לכן בבית הקפה, רווית יצאה מהרכב, עברה למושב שליד הנהג, הגבר בן ה- 30 עלה להגה והחל בנסיעה ברכבה של רוית, תוך כ- 10 דקות מצאנו עצמנו בפתחו של מושב הידוע לנו כמקום מפגש רומנטי של זוגות שמבקשים להתייחד.

בינתיים מיהרתי להתקשר לסימה ולספר לה כי אכן יש בגידה וביקשתי ממנה שתתארגן בזריזות מאחר ורציתי שזו תראה את הגבר וכלתה בשעת מעשה, סימה אישה חזקה בעלת עמוד שדרה לא היססה והגיעה אף היא תוך מספר דקות, חברה אלינו והמתינה בסבלנות לצאת כלתה.

שעה קלה חלפה והשניים יצאו מחוייכים מהצימר אותו שכרו שלשלו מעטפה לתוך תיבת דואר ביציאה ( זו הדרך בה משלמים זוגות בוגדים עבור הצימר ששכרו) תוך כדי עמדה סימה אל מול כלתה והבחור אותו תיארנו כבן 30 הינו בנה הנוסף של סימה, להפתעתנו סימה סטרה בחוזקה לבנה והטיחה בו שיתבייש על מעשיו הביטה בבושה בכלתה דמעה ולא הייתה מסוגלת לומר לה דבר….

 

* הכותב הינו חוקר במשרדינו. 

 

Get in touch

בכל נושא / שאלה / פניה  – הצוות המקצועי של א.מ טייגר ישמח לעמוד לרשותכם בטלפון : 1800-711-811 – שיחת חינם !